logo pankyshop     logo pankyphoto     logo pankyportal

Grafika

Webové stránky

Vytvoříme grafické návrhy webových stránek na míru pro každého klienta, které jsou příjemné a zajímavé na pohled. Design webových stránek s přehlednou a logickou navigací. Na základě grafického návrhu precizně připravíme html šablonu a css styly nového webu.
Vše tak, aby se návštěvníci Vašeho webu cítili dobře a se zájmem si přečetli Vaše sdělení a na Vaše webové stránky se vraceli.

restauracevlcarna
nihonto_kenkyukai
skanakonda
 

Loga

Vytvoříme Vám originální, nápadité a zajímavé logo přesně na míru. Vyčnívejte tam, kde jsou ostatní neviditelní.

Bannery

Vytvoříme Vám grafický návrh banneru sladěný s Vaší firemní grafikou podle Vámi požadovaného formátu/velikosti. V případě zájmu zajistíme tisk těchto bannerů u ověřené partnerské firmy.

banner pc servis ostrava
 
 

Vizitky (klasické, emailové)

Podle Vašich požadavků Vám vytvoříme grafický návrh klasických vizitek připravených pro tisk nebo emailové vizitky ve formátu HTML, které budete moci přikládat do emailových zpráv.

  Lukáš Panáček panacek lukas
PANKY WARE s.r.o.
 
mobil +420 608 477 651
mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web www.pankyware.com
web www.cms-systemy.cz logo panky cz
web www.pc-servis-cr.cz
 
 

Zákaznické karty

V dnešní době jsou zákaznické karty jeden za způsobů, jak si zavázat klienty, tak aby se k Vám rádi vraceli a objednávali Vaše služby či produkty znovu a znovu ať už se jedná o slevy či sbírání bodů nebo jiné výhody. Nechte si od nás navrhnout zákaznickou kartu se všemi potřebnými náležitostmi, které nesmí na žádné kartě chybět.

Dárkové poukazy

Potřebujete podpořit svoje podnikání prodejem či rozdáváním dárkových poukazů? Navrhneme Vám je přesně na míru.

Letáky, plakáty, katalogy

Navrhneme Vám jakýkoli leták, plakát či katalog přesně podle Vašich představ. Stačí nám jen zaslat potřebné podklady ze kterých okamžitě začneme tvořit konečný výsledek, tak aby na 100% vyhovoval Vám či Vaší firmě.

plakat_nahled
zelezarstvi_nahled