logo pankyshop     logo pankyportal

Internetová řešení

Vytvoříme Vám profesionální webové prezentace s redakčním systémem a možností vlastních úprav v administračním prostředí, internetový obchod nebo implementujeme CRM systém pro řízení obchodních vztahů se zákazníkem.

Webové stránky s redakčním systémem

Webové prezentace na Internetu je v dnešní době nepostradatelným prvkem propagace ať už se jedná o firmy, spolky, organizace, bytová družstva, SVJ či soukromé osoby.

Námi dodané webové stránky s redakčním systémem Vám umožní pohodlně upravovat veškerý obsah z jakéhokoliv počítače připojeného k Internetu.
Přidání aktualit, článku nebo nové nabídky, tak bude otázkou pár minut. Všechny úpravy můžete provádět bez znalosti HTML či programového jazyka.

Redakční systém je možné rozšířit o spoustu dalších modulů, pluginů a komponent jako jsou fóra, fotogalerie nebo internetový obchod.

Internetový obchod

E-shop (internetový obchod), který nastartuje Vaše internetové podnikání. Námi dodávané e-shopy jsou postaveny na jednom z nejlepších opensource systému PrestaShop.
E-shop bude mít intuitivní ovládání a již v základu nabízet mnoho funkčností, které ostatní nabízejí za příplatek.

Díky pohodlné administraci budete mít možnost upravovat veškerý obsah z jakéhokoliv počítače připojeného k Internetu.
Přidání produktů, kategorií či článku, tak bude otázkou pár minut.

E-shop je možné rozšířit o spoustu dalších modulů, které Vám zajistí vše co budete k Vašemu podnikání potřebovat.

Internet marketing

Dejte věci do pohybu. Pouhým spuštěním webových stránek práce nekončí. Novou webovou prezentaci je potřeba zviditelnit pro Vaše potenciální zákazníky. Začněte s naší pomocí využívat praktické moderní nástroje Internet marketingu.

Nabízíme služby:

  • SEO optimalizace pro vyhledávače
  • Správa PPC kampaní
  • Měření návštěvnosti
  • Bannery
  • Sociální sítě (Facebook, Google, Twitter)