Redakční systém

svj a bytova druzstvaWebové stránky pro SVJ a bytová družstva Vám umožní lépe a efektivně komunikovat s majiteli bytů, členy výboru, nájemníky a partnery.

Získejte, tak silný nástroj pro správu SVJ či bytového družstva a vyhněte se zbytečnému papírování, telefonování nekonečnému domlouvání prostřednictvím e-mailů.

Co obsahuje web SVJ a bytová družstva?

Zprávy a aktuality

Zde budou vyvěšeny důležité zprávy, aktuality, novinky, oznámení a zároveň bude stránka sloužit jako nástěnka pro vzkazy.

Dokumenty ke stažení

Zápisy ze schůzí, pojistné smlouvy, domovní řád, požární směrnice, stanovy atd.

Důležité kontakty, kontaktní formulář

Důležitá telefonní čísla (tísňová volání, výbor sdružení, správa domu ad.).

Fotogalerie

Informativní fotografie a obrázky bytového domu a jeho okolí nebo např. zobrazení průběhu prováděné rekonstrukce.

Zabezpečené části webu

Zabezpečené části přístupné jen pro registrované členy SVJ či dužstva.

Seznam vlastníků

Přehledný seznam vlastníků SVJ či členů bytového družstva.

Diskuze

Potřebujete s Vašimi sousedy probrat důležité témata jako je např. výše příspěvků do fondu oprav, úklid či parkování před domem? Stačí založit nové téma či připojit se k stávající diskuzi.

Ankety

Potřebujete předběžně zjistit názor členů SVJ či družstva na dané téma ještě před konáním schůze k tomu Vám poslouží jednoduché ankety umístěné na viditelné části Vašeho webu.

Proč zvolit právě nás?

Cena za vytvoření webových stránek je jednorázová = žádné vysoké měsíční poplatky zá správu (nezahrnuje cenu domény a webhostingu).

Správa webových stránek je velice jednoduchá a zvládne ji i laik. Všechny úpravy můžete provádět bez znalosti HTML či programového jazyka. Toto Vám umožní pohodlný WYSIWYG ve kterém je práce s textem, tabulkami stejně snadná jako např. v MS Word.

V případě, že si se správou webu nebudete vědět rady nebo tím nebudete chtít ztrácet čas můžeme zajistit jednorázové či roční aktualizace z naší strany.

Poptávka po SVJ a bytová družstva